Strona główna1 » Dostawa

Dostawa

Wysyłka
jest realizowana przez:
1. Kurierem DPD .
Przy zamówieniach o wartości poniżej 300 zł netto koszt przesyłki (18zł brutto) pokrywa Kupujący. W przypadku zakupów powyżej 300 zł netto, koszt przesyłki pokrywa Sprzedający(nie obejmuje kart PRE-PAID oraz kart pamięci). Zamówienia Złożone do godziny 13 wysyłane są tego samego dnia, a po godzinie 13 będą realizowane i wysyłane następnego dnia roboczego. 

Zwroty
zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 14 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący
. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu bądź rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności kuriera. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności kuriera! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.
Przejdź do strony głównej